INFORMACJA – KARTY DO CZYTNIKA

Szanowni Rodzice/Opiekunowie

Od września ponownie posługujemy się kartami do czytnika
(naliczanie za pobyt i żywienie).

Dzieci nowoprzyjęte karty odbierają w grupach

( 4,40 zł/2 szt.), są gotowe do użycia.

Zapis w karcie przyjęcia do przedszkola obliguje Państwa do każdorazowego odbijania kart, po przyprowadzeniu dziecka do przedszkola
i po odbiorze z placówki.

Dzieci z grupy ”0” (rocznik 2015 ) nie płacą za pobyt w nowym roku szkolnym, wrzesień 2021-czerwiec 2022.

Opłata, która będzie pobrana od sześciolatków we wrześniu jest opłatą
za godziny naliczone za  pobyt w czerwcu 2021 ( z dołu ). W październiku naliczona opłata za pobyt wrześniowy będzie wyzerowane.

Dzieci z grupy „0” również odbijają karty w czytniku, co jest niezbędne do rozliczenia obecności dziecka oraz żywienia.

Rozliczenia będą wysyłane drogą elektroniczną na wskazane przez Państwa adresy mailowe w pierwszych dniach danego miesiąca.

W razie braku wiadomości o opłatach proszę o kontakt z sekretariatem (proszę również sprawdzać w SPAM, MAILE NIECHCIANE, iż jest to mail automatyczny).

Wpłaty wyszczególnionej kwoty  należy dokonywać do 8-ego dnia danego miesiąca na trzy wskazane konta

(żywienie, pobyt, RR)bez nadpłat oraz niedopłat.

sekretariat

P M nr 11