Wizyta w sklepie z flagami

29.04.2016 Grupa II Biedronki odwiedziła Sklep z flagami Art – Szyld w Pruszkowie. Sklep ten w swojej stałej ofercie posiada: flagi państwowe, flagi miejskie, sportowe, godła państwowe w formie różnego typu tablic jak i godeł odlewanych. Dzieci z Grupy II utrwaliły wiadomości dotyczące flagi naszego kraju i godła państwowego. Przesympatyczne panie odpowiadały na liczne pytania dzieci i pokazywały flagi i akcesoria znajdujące się w sklepie. Opowiedziały nam też jak należy dbać o flagę i co powinniśmy zrobić z flagą, gdy jest już brudna i zniszczona. Na zakończenie kupiliśmy dwie duże flagi do naszego Przedszkola a od właścicieli sklepu dostaliśmy upominki – piękne, małe flagi dla każdego dziecka. Bardzo serdecznie dziękujemy!!! Każda Biedronka będzie miała swoją flagę na zbliżające się Święto Flagi!!! Po powrocie z wycieczki dzieci z Grupy II przygotowały prace na wystawę  w holu naszego Przedszkola – starannie pokolorowane godła państwowe.