Wizyta Pani Jesieni w grupie II

Wizyta Pani Jesieni w grupie II Jagódki w piątek 17.10.1015. W tym dniu odwiedziła nas  pani Ewa Zaremba pracująca w Bibliotece dla Dzieci w Pruszkowie. przebrana za Panią Jesień. Panie Ewa przyniosła nam książeczki, które Jagódki mogły pooglądać, opowiedziała o bibliotece- czym się zajmuje ta instytucja, co możemy w niej robić i jakie przyjemności i korzyści czekają nas gdy czytamy książki. Nasza grupa otrzymała dyplom dla przyszłych czytelników oraz zostaliśmy zaproszeni na wizytę do samej biblioteki w celu poznania namacalnie tego „RAJU dla książek”. Pani Ewa przeczytała naszym przedszkolakom historię o Kubusiu Puchatku i jego przygodzie z katarem….dzieci słuchały z zapartym tchem i prosiły o więcej.  Tak pozytywny odbiór przez dzieci zaskutkował ustaleniem kolejnych cyklicznych spotkań w tym roku szkolnym,  na których Pani Ewa będzie zapoznawać dzieci z ciekawymi bohaterami bajek. Mamy nadzieję, że zainicjowaliśmy u dzieci nową wspaniałą przygodę z książkami.

IMG_0284 IMG_0288 IMG_0292