Warsztaty Wielkanocne grupy II

Kiedy wiosna już na dobre zagościła w naszym przedszkolu dn. 26.03.2015 r. w grupie II Jagódki odbyły się warsztaty wielkanocne pt. „DZIŚ PISANKĘWYKLEJANĄ ZROBIĘ Z TATĄ ALBO Z MAMĄ”w których uczestniczyli rodzice i ich kochane dzieci.Wspólną zabawę wielkanocną rozpoczęliśmy od krótkiej inscenizacji do piosenki „Z jakiem i zającem”, kicający zajączek z prezentem pod pachą rozśmieszył wszystkich, tych małych i dużych.

W miłej atmosferze,  metodą Edukacji Przez Ruch pokolorowana została papierowa pisanka .Wśród utalentowanych dzieci i rodziców pomysłów na ozdabianie jej było bardzo wiele. Wyklejona pisanka została zawieszona na ozdobnej tasiemce. Młodsze rodzeństwo zajęte poznawaniem przestrzeni przedszkolnej nie zauważyło, że czas wracać do domu. 20150326_162814

Warsztaty zakończyły się podziwianiem wykonanych prac  i wspólnym złożeniem życzeń wielkanocnych.Cieszy mnie fakt, iż  wielu rodziców mogło przyjść do nas i spędzić czas ze swoimi pociechami.

Mam nadzieję, że kolejne warsztaty będą równie udane;)

Edyta Orzechowska