ROZPLĄTANIE TĘCZY

W dniu 16.03. 2016 Grupa I Misie i Grupa II Jagody miały przyjemność uczestniczenia w  cudownym i kolorowym przedstawieniu teatralnym pt. „ROZPLĄTANIE TĘCZY” w Teatrze Małego Widza  w Warszawie.
Sztuka  to rozmowa z widzem za pomocą zmysłów i emocji, tworzą ją obrazy, muzyka i rytm, a widzowie są współtwórcami spektaklu- po przedstawieniu dzieci mogły wejść na scenę- dotknąć , dmuchnąć (piórko, pomponik),  namalować kolorowymi jak tęcza kredkami swoje obrazy na całej przestrzeni sceny. Całe przedstawienie to zaproszenie do zabawy wodą i kolorami.
Nasze przedszkolaki sadząc z min, zachowania i wypowiedzi były sztuką zachwycone – i z Panią Agnieszką Czekierdą-  twórczyni  sztuki  i głównej wykonawczyni jesteśmy umówieni na kolejne wizyty w Teatrze, może na „Warzywa są z Kosmosu”:)
Nasza wyprawa  miała  również walor krajoznawczy- bo  zmierzając w stronę budynku teatru  zrobiliśmy spacer po Starym Mieście.  Dzieci podziwiały kamieniczki, Zamek Królewski i ogggromny pomnik Króla Zygmunta:).  Zmęczeni i podekscytowani wróciliśmy do naszego Przedszkola:)