Pani Wiosna

18.03.2016 to data w życiu grupy II Jagódki obfitująca w emocje i pozytywne wibracje:)) po drugim śniadaniu zawitała do nas  w osobie Pani Ewy Zaręby – Pani Wiosna:))

Jak zawsze potrafiąca oczarować swoich młodych słuchaczy  opowieściami i czytanymi bajkami. Ustaliliśmy, że gdy się zazieleni odwiedzimy  ją w siedzibie Biblioteki   w celu zapoznania się z funkcjonowaniem placówki i wypożyczymy lektury  do czytania  w sali:)

Dzieci  mogły obejrzeć przyniesione przez Panią Ewę książeczki i brały czynny udział w omówieniu przeczytanych przez nią bajek:) a po południu odbyły się warsztaty z rodzicami -które zaowocowały szeregiem prac różnorakich- ale jakże pięknych, które można  podziwiać na wystawie w holu Przedszkola:)