Namaluj ilustrację do swojej ulubionej książki

W dniu 11.12.2015 odbył się finał konkursu dla dzieci i ich rodziców pt.  „Namaluj ilustrację do swojej  ulubionej książki” organizowanego przez Przedszkole nr 11 oraz Filię Biblioteki Pruszkowskiej Nr 5. Dyplomy honorujące udział w konkursie otrzymali  wszyscy uczestnicy – 23 przedszkolaków. Nagrody książkowe otrzymały wszystkie grupy, z których dzieci wzięły udział i wzbogaciły one grupowe biblioteczki:) Wręczenie dyplomów uświetnili swoją obecnością  dyrektor  Przedszkola Pani  Aida Piskorz, dyrektor Książnicy Pruszkowskiej Pan Grzegorz Zegadło oraz  kierownik Filii nr 5 pani Ewa Zaremba.
W przedszkolu została zorganizowana wystawa prac- dzieci i panie mogły podziwiać  pomysłowość i kunszt wykonania wszystkich dzieł:) Po uroczystości zostały one przekazane na ręce przedstawicieli biblioteki i  będą  mogły być podziwiane przez wszystkich zainteresowanych w Bibliotece dla Dzieci przy ul.  Kraszewskiego 5.    Serdecznie zapraszamy:))     i dziękujemy za udział w konkursie!!!
Magdalena Lewczuk