MIKOŁAJKI NA SPORTOWO

6.12.2016 r. dzieci z naszego przedszkola obchodziły imieniny Św. Mikołaja. Wszystkie grupy od razu po śniadaniu wyruszyły na Halę MZOS „Znicz”, gdzie odbyły się „Mikołajki na sportowo”. Pomocnice Św. Mikołaja pani Jola Papuga i pani Agnieszka Wyrzykowska powitały wszystkich bardzo serdecznie i przeczytały list od Mikołaja, w którym zapraszał dzieci do zabawy i sportowej rywalizacji. Wszystkie grupy zaprezentowały przygotowane wcześniej okrzyki, zatańczyły taniec „Pingwinka” i przystąpiły do konkurencji sportowych. Każdy przedszkolak po zakończonej konkurencji otrzymał od Elfów piękną czerwona czapkę.  Na koniec wszystkie grupy zaśpiewały piosenkę dla Św. Mikołaja i w doskonałych nastrojach wróciły do przedszkola, gdzie czekała na nie słodka niespodzianka.