MIKO┼üAJKI NA SPORTOWO­čÄů

Mikołajki na sportowo!

Dnia 6 grudnia┬á nasze przedszkole przenios┼éo si─Ö w ÔÇ×zaczarowany┬á ┼ŤwiatÔÇŁ.┬á Przedszkolaki ze wszystkich grup wygl─ůda┼éy jak ma┼ée Miko┼éaje, poniewa┼╝ wszystkie dzieci ubrane by┼éy po prostu ÔÇ×Miko┼éajowoÔÇŁ. Od rana w przedszkolu panowa┼é gwar i ┼Ťmiech,┬á wszystkie dzieci czeka┼éy na zabawy zwi─ůzane
z imieninami ┼Ťw. Miko┼éaja.

Tego dnia Pani Jola z gr Misie i pani Klaudia z gr Zaj─ůce jako elfy pomog┼éy┬á Miko┼éajowi przygotowa─ç zabawy sportowe, aby ┼Ťwi─Öty by┼é zadowolony w dniu swoich imienin. By┼éy zmagania z ci─ůgni─Öcia sa┼ä Miko┼éaja,┬á przenoszenie prezent├│w na czas, a tak┼╝e sprawdzanie, kt├│ra z grup jest najsilniejsza i da rad─Ö pom├│c Miko┼éajowi w noszeniu worka z prezentami.┬á Podczas wsp├│lnych pl─ůs├│w przy muzyce dzieci ÔÇ×od┼Ťnie┼╝a┼éyÔÇŁ ┬á┼Ťcie┼╝k─Ö dla Miko┼éaja, ÔÇ×naprawia┼éyÔÇŁ sanie ┼Ťwi─Ötego niewidzialnym m┼éoteczkiem.

Na koniec dzieci otrzymały słodkie upominki w postaci kalendarzy adwentowych, a  Mikołaj zaprosił wszystkie dzieci do swojej krainy.

Organizatorki:
Jolanta Papuga