Lekcja w Bibliotece

W dniu 24.05.2017 dwie z grup naszego Przedszkola- grupa V „SOWY” i grupa II „JAGODY”- dzięki uprzejmości Pani Ewy Zaręby miały możliwość uczestniczenia w lekcji bibliotecznej prowadzonej w siedzibie Filii nr V Książnicy Pruszkowskiej przy ul. Lipowej.
Podczas spotkania dzieci utrwaliły wiedzę dotyczącą zasad korzystania z biblioteki, możliwości posiadania karty bibliotecznej, dowiedziały się co robimy w czytelni i kim jest bibliofil:) Dzieci miały możliwość obejrzenia księgozbioru i przejrzenia interesujących je książek.Pani Ewa przeczytała opowiadanie autorstwa Zofii Staneckiej- ulubionej pisarki naszych przedszkolaków. Zaopatrzeni w pożyczone tomy, cenną wiedzę i dobre humory wróciliśmy do Przedszkola. A oto kilka utrwalonych  chwil:….