FINAŁ – KONKURS TECHNICZNY HOTELE/DOMKI DLA OWADÓW

WIELKI KONKURS TECHNICZNY

ZAKOŃCZONY!!!!

Dnia 24 maj odbył się finał  konkursu technicznego „Domki/hotele dla owadów”. Gościem honorowym naszej uroczystości była Maja Popielarska -prezenterka pogody w stacjach TVN, TVN Meteo, prowadzi swój własny magazyn poradnikowy, dotyczący pielęgnacji roślin i projektowania ogrodów pt. Maja w ogrodzie. Przepiękne budowle z różnych materiałów również naturalnych zachwyciły Panią Maję.  Nasz gość opowiedział dzieciom o mieszkańcach takich domków, gdzie powinny być umieszczane i jak pielęgnowane aby przetrwały bardzo długo. Wszystkie prace techniczne zasługiwały na nagrodę jednak Jury postanowiło wyróżnić następujące budowle: Leona, Oskara, Amelki grupa ZAJĄCZKÓW, Wojtka grupa JAGÓDEK, Marysi grupa JEŻYKI, Michała grupa MISIE. Z rąk naszego gościa dzieci otrzymały dyplomy i nagrody. Na koniec uroczystości zaśpiewaliśmy ekologiczna piosenkę „Ziemia zielona wyspa”. W imieniu całej społeczności przedszkolnej zaprosiliśmy Panią Maję Popielarską do grona „PRZYJACIÓŁ PRZEDSZKOLA” i poprosiliśmy o wpis do kroniki.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie, pomysłowość i pokazanie dzieciom,
że takimi działaniami możemy pomagać przyrodzie.

Wszystkie prace można podziwiać w holu przedszkola.

Zachęcamy Państwa do brania udziału z dziećmi w kolejnych ciekawych przedsięwzięciach proponowanych przez nauczycielki naszego przedszkola.

edyta-2