FESTYN RODZINNY – „Koziołkowanie w przedszkolnym planie”

Bardzo polubiliśmy naszego znajomego Koziołka Matołka i ponownie z nim się spotkaliśmy. Tym razem do wspólnej zabawy zaprosiliśmy naszych rodziców i bliskich.

Wspólna impreza rozpoczęła się przywitaniem Gościa specjalnego, którym był Koziołek Matołek. Było wspólne śpiewanie, konkursy i dyplomy pamiątkowe. Jak przystało na festyn zorganizowaliśmy sobie grilla z pysznymi kiełbaskami, kaszanką i młodą kapustką. Były stoiska z ciastami i napojami. Pogoda nam niestety nie dopisała ale za to całe przedszkole wypełniło się roześmianymi buziami dzieci i ich rodzinami. Dodatkową atrakcją było malowanie twarzy a w rytm wesołej muzyki w otoczeniu bliskich i balonów można było potańczyć. Niestety dzień przedszkolny już się kończył i trzeba było wrócić do domu ale za to drugiego dnia dzieci miały całe mnóstwo opowieści i wrażeń.