Dzień sportu w naszym przedszkolu

Dnia 29.05.2015 r. w naszym przedszkolu odbył się Dzień Sportu połączony z atrakcjami z okazji Dnia Dziecka. Wychowawczyni Misiów – Pani Jola wraz z prowadzącą korektywę Panią Kasią przygotowały 8 sportowych konkurencji o różnym stopniu trudności. Podczas całego dnia panowała atmosfera zdrowej rywalizacji i wzajemnego dopingu. Mimo zmęczenia każda z grup ukończyła z powodzeniem wszystkie konkurencje. Po skończonych zawodach przyszedł czas na ogłoszenie wyników oraz wręczenie zasłużonych medali przez Panią Dyrektor i organizatorów.

Nie był to jednak koniec niespodzianek. W salach, na każdą z grup czekała jeszcze moc atrakcji przygotowanych przez wychowawców, na zakończenie których każde dziecko otrzymało drobny upominek. Uśmiechom i radości nie było końca, a dzielenie się wrażeniami z tego emocjonującego dnia trwa do dziś