DZIE┼â PLUSZOWEGO MISIA ­čÉ╗­čÉ╗­čÉ╗

26 listopada obchodzili┼Ťmy w naszym Przedszkolu Dzie┼ä Pluszowego Misia.
Celem naszego spotkania by┼éo zapoznanie dzieci z histori─ů powstania dnia najs┼éynniejszej przytulanki na ┼Ťwiecie, a tak┼╝e integracja i wspania┼éa zabawa dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. ┼Ülady nied┼║wiedzich ┼éap doprowadzi┼éy wszystkich do sali Grupy I , gdzie na go┼Ťci czeka┼éy ju┼╝ ÔÇ×MisieÔÇŁ ze swoimi paniami nauczycielkami. Pani Jola Papuga i pani Agnieszka Wyrzykowska zadba┼éy o to, aby przygotowane konkurencje by┼éy dopasowane do wieku i mo┼╝liwo┼Ťci dzieci.
Nie oby┼éo si─Ö r├│wnie┼╝ bez zadania dla pa┼ä nauczycielek. Nasze kochane panie musia┼éy narysowa─ç misia z zamkni─Ötymi oczami. Dzieci ┼Ťpiewa┼éy piosenki o misiach, wykona┼éy ÔÇ×misiow─ůÔÇŁ gimnastyk─Ö i g┼éo┼Ťno kibicowa┼éy kole┼╝ankom i kolegom bior─ůcym udzia┼é w konkursach. Na zako┼äczenie zabawy wszystkie grupy otrzyma┼éy ÔÇ×misioweÔÇŁ upominki: olbrzymi─ů kolorowank─Ö, lustro zmieniaj─ůce wszystkich w misia, medale i co┼Ť s┼éodkiego… Ale to nie by┼é jeszcze koniec niespodzianek!!! Wychodz─ůc z przedszkola dzieci zobaczy┼éy pi─Ökn─ů foto-budk─Ö, kt├│ra zach─Öca┼éa do wsp├│lnych zdj─Ö─ç z rodzicami!!!

┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á Grupa I ÔÇ×MisieÔÇŁ dzi─Ökuje wszystkim za wspania┼é─ů zabaw─Ö┬á

Nauczycielki: Jolanta Papuga, Agnieszka Wyrzykowska

05-803 Pruszk├│w